As the admin of this web site namely working, Hollister Outlet well, www.erasteel.co.uk Today YouTube movie tutorials quality namely more improved and enhanced, Ralph Lauren Outlet find michael kors factory outlet On every weekend, Cheap Michael Kors Purses I am sure this post has touched always the internet users, Michael Kors Factory Outlet sale babyliss pro perfect curl Please multiplication more video clips associated apt cooking whether you have, www.somnomed.co.ukand that namely also happening with this chip of writing which I am reading by this space.
SKIIA - Obedné fóra 2012
Login

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

SKIIA

Font Size

+

Obedné fórum 2012

Obedné fórum pre interných audítorov

SKIIA prostredníctvom členov Rady a partnerov inštitútu organizuje obedné fórum pre interných audítorov, ktorí majú záujem si vypočuť krátku bezplatnú prezentáciu aktuálnej témy na diskusiu.

Obedné fórum pre interných audítorov bude situované do priestorov reštauračných zariadení a ich súčasťou bude aj krátky pracovný obed (úhrada obedu je riešená individuálne).
Fóra sa budú organizovať vždy v prvý štvrtok v mesiaci.

Záujemcovia sa budú na fórum prihlasovať vopred na mailovú adresu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .
Téma prezentácie bude oznámená účastníkom vopred mailom.

Najbližšie obedné fórum pre interných audítorov v termíne 7.7.2011 sa bude konať v reštaurácii Steam Coffee na Mýtnej ulici od 11:30 hod do 13:00

 

Termíny v roku 2012:
3. Marec, 7. Apríl, 5. Máj, 2. Jún, 7.júl, 4. August, 8. September, 6. Október, 3. November, 1. December

Čas konania:
11:30 – 13:00

Newsletter

Dostávajte aktuálne informácie o najnovších udalostiach:

Spojte sa s nami